Renault yeni Megane’nı tanıttı

site yoneticisi | 22 Ekim 2015 | Genel | 2 yorum

Dünya çapında 6.5 milyondan fazla satılana Renault Megane tanıtımından 20 yıl sonra, Renault ürün sepetinin kalbini yeniliyor. 4.nesil yeni Renault Megane’ı gün yüzüne çıkarıyor.

Yeni Renault Megane, son derece rekabetçi bir sınıfta, dimanik çizgiler,sıradışı ön ve arka far tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Renault sport
genleri taşıyan GT versiyonu yeni Renault Megane ürün sınıfının başını çekiyor,

Dinamik ve göz alacı ön dizayn
Son derece dengeli ve yeni far tasarımı ile öne çıkan Yeni Renault Megane herş şeyden önce Renault.Kaslı yapısı ve dikey ön logo ile vurgulanan ön dizayn markanın tasarım genlerini taşıyor.Renault Talisman, çizgisinde ( C ) şeklinde yanlara yanlara doğru uzanan farları ile far tasarımı imazası bulunduruyor. Arka kısımda, gece ve gündüz görülebilen bu ışıklı imza, aracın genişliğini arttırıyor.( Yeni Megane’ın ilk başkışta, kompakt hatchback’lerin rekabetçi pazarında, rakiplerinden ayrılması esastı ) Franck Le Gall.

 

Megane 3’e göre 25 mm daha alçak, önde 47 mm, arkada 39 daha fazla genişlik yeni Meganın yola mukemmel bir şekilte oturmasını sağlıyor.28 mm daha uzun dingil mesafesi ve daha kısa arka dingil çıkıntısıile sportif bir siluet çiziyor.
« Öne doğru yönelen net ve sağlam hatlar yan yüzey üzerine çizildi. Özenle tasarlanmış çizgileri Yeni Renault Megane’a dinamizm ve kişilik katıyor. »  Franck Le Gall, dış tasarımcı.

Izgara yan çıtalar ve kapı kollarındaki krom ayrıntılar hemen dikkatleri üzerine çekiyor. Kaput üstündeki ince çizgiler ön yüzün karakterini güçlendiriyor.

 

Özel GT serisi sınıfı ile birlikte sunuluyor
Yeni Renault Megane GT’nin ön yüzü sportifliği yansıtıyor. Geniş hava giriş kanalı ve ızgaralar arı kovanı şeklinde yer alıyor.

Frankfurt’ta, Yeni Renault Megane’ın ilk gösterimi gerçekleştiriliyor…
Yeni Renault Megane iç mekanı, bir üst sınıfa ait teknolojileri ve motor seçenekleri ile otomobilseverlerle buluşuyor.


2015, araba, araba haberleri, haber, megane, renault, renault araba, renault haberleri, renault megane 2015, Renult megane, yeni megane, yeni renault,

Coprtying tüm hakları saklıdır.