Honda Civic Sedan Sizi Çok Memnun Edecek

şevki akbulut | 12 Nisan 2018 | Genel | 2 yorum

İleri mühendislik tecrübesi ile hazırlanan Civic en yeni teknoloji ile donatılmıştır. Görsel şıklığa sahip olmakla beraber iç konforu da oldukça rahattır. Benzersiz gövde yapısı ile estetik bir görsel şıklık elde edilmiştir. Rakiplerine göre üst seviyede olan Honda Civic fiyatı ile de ekonomikliği size sunuyor. 96,700 TL den başlayan fiyatlar ile araca kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Renk seçeneği açısından da oldukça geniş bir yelpazesi olması da kullanıcı açısından avantaj sağlıyor.

Performans İncelemesi

1498 cc motor hacmine sahip olmakla beraber 182 Ps maksimum gücü bulunuyor. 220 NM Tork gücüne sahiptir. CVT şanzıman olan aracın hızlanma performansı ise 100 kilometreye 8,1 saniyede ulaşım sağlıyor. Bu oranda oldukça başarılıdır. Su soğutmalı sistemi de bulunuyor. Benzinli motora sahip olan aracın ön firen diskleri hava soğutmalıdır. 4×2önden çekiç gücüne sahiptir.

İç Donanım İncelemesi

Vites değiştirme göstergesi araç içerisinde yer alıyor. Yol bilgisayarı, elektronik park freni, frende tutma özelliği gibi gelişmiş özellikler bulunuyor. Ayrıca direksiyon kumandalı müzik sistemi, katlanabilen arka koltuklar, ön koltuklar arasında kol dayama seçeneği de iç donanım arasında yer almaktadır.

Dış Donanım İncelemesi

Yağmur  sensörlü silecekler, ışığa duyarlı yanan farlar, elektrikli katlanabilir yan aynalar da dış donanım içerisinde bulunuyor. Yan aynalar aynı zamanda ısıtmalı olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Araç da park sensörü, geri görüş kamera seçeneği, otomatik klima bulunuyor. Direksiyon ayarlanabilir yeni nesil olarak kullanımınıza sunulmaktadır. Sizde bu otomobile sahip olarak teknolojinin en yeni özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca farklılık arayanlar için de kaliteli bir seçim olacaktır.


honda civic sedan, honda civic sedan donanım, honda civic sedan fiyatları, honda civic sedan memnun ediyor, honda civic sedan özellikleri, honda civic sedan rekor kırdı, honda civic sedan satılıyor, yeni honda civic sedan,

Coprtying tüm hakları saklıdır.