2018 Volkswagen Tiguan 1.4 TSİ Comfortline Sürüş Özellikleri

şevki akbulut | 20 Mart 2018 | Genel | 2 yorum

Alman üretimi olan Volkswagen kalitesi ile kullanıcısı memnun eden araçlardan bir tanesi olarak sektör içerisinde yer alıyor. Ayrıca tasarımı ve iç dizaynın verimliliği de üst seviyede yer alıyor. Konfor açısından ele alınır ise koltuklarının kişiye özel olarak ayarlanabilir olması da ayrı bir avantaj taşıyor. Aracın sürüş özellikleri tamamen kullanıcının rahat edebilmesi için dizayn edilmiştir. Buda sürüş esnasında size rahatlık ve konforu bir arada sunuyor. Bundan dolayı yeni bir araç almak istediğinizde tercihlerinizin ilk sırasına alabilirsiniz. Volkswagen iç dizaynında hiçbir değişikliğe gitmiyor tüm modellerinde tasarım

Teknik İnceleme

Aracın silindir hacmi 1395 cc, beygir gücü ise 125 hp’dir. Benzin yakıtına sahip olan araç düz vitestir. Hızlanma verilerine bakıldığında oldukça başarılı olduğu görülüyor. 100 kilometrelik hıza 10,5 saniyede ulaşım sağlıyor. Maksimum tork gücü ise 200 nm’dir. Suv model arayanlar için ideal bir seçim olacaktır.

Aracın iç malzemesinin kaliteli olması konfor düzeyini de maksimum seviyeye ulaştırıyor. Araç içerisinde multimedya ekran da bulunuyor. Direksiyon üzerinden ekranı kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Yakıt Tüketim Verileri

Rakiplerine göre oldukça ekonomik bir yakıta sahiptir. Şehir içerisinde enerji harcaması 7,5 litredir. Şehir dışında ise bu rakamın 5,3 litreye düştüğü görülmektedir. Karma harcaması ise 6,1 litredir.

Volkswagen Tiguan 1.4 Tsı Comfortline Fiyatı

Volkswagen Tiguan 1.4 Tsı Comfortline fiyat olarak da oldukça ekonomiktir. 142.800 TL den başlayan fiyatlar ile araca kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ayrıca sunulan indirim ve kampanya seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.


2018 volkswagen tiguan comfortline, 2018 volkswagen tiguan comfortline donanım, 2018 volkswagen tiguan comfortline fiyatları, 2018 volkswagen tiguan comfortline hakkında, 2018 volkswagen tiguan comfortline inceleme, 2018 volkswagen tiguan comfortline özellikleri, 2018 volkswagen tiguan comfortline sahibinden, 2018 volkswagen tiguan comfortline satın al, volkswagen tiguan fiyatı, volkswagen tiguan yakıt tüketimi,

Coprtying tüm hakları saklıdır.