2018 Volkswagen Polo 1.6 TDI Comfortline

şevki akbulut | 28 Mart 2018 | Genel | 2 yorum

Volkswagen Polo severlerin merakla beklediği 2018 Volkswagen Polo serisi birbirinden farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. 2018 Volkswagen Polo 1.6 TDI Comfortline teknik özellikleri, konfor ve teknoloji özellikleri bakımından sınıfının en iddailı araçları arasında yer alıyor. Yeni dizaynı ile 2018 yılının ortalarında Türkiye satışına başlanacak olan sürücülere ve yolculara konfor sunuyor. Yakıt tüketiminden tutunda konfor ve teknik özelliklerine kadar birçok konuda sürücülerin ilgisini çeken bu araç görsel şıklığı ve tarzı ile öne çıkıyor. Özellikle ön kısımdan araca baktığınızda farlarının estetik görünümü oldukça hoşunuza gidecek şekilde tasarlandığını göreceksiniz. Yol boyunca Volkswagen güvencesi ile güvenilir şekilde yolculuk edecek uzun yollarda ve şehir için de farklı deneyimleri tatma fırsatını bulacaksınız.

Tasarımı İle Dikkat Çekiyor Ve Yol Boyunca Güven Veriyor

Konfor ve özellikleri bakımından sürücüye kolay araç kullanım imkanı sunan 2018 Volkswagen Polo 1.6 TDI Comfortline yeni tasarımı ile sevenleri ile buluşuyor. Sevenlerinin merakla beklediği 2018 Volkswagen Polo serisi yolculuğunuzda size eşlik edecek ve her yönden rahat araç kullanmanıza yardımcı olacaktır. Park sensörü, elektronik park fren sistemi gibi özellikler park etmenize yardımcı olacak. Yol bilgisayarı ve yokuş kalkış sistemleri gibi teknik özelliklerle siz de yolculuklarınızı 2018 Volkswagen Polo farkı ile daha konforlu hale getirebilirsiniz. Fonksiyonel direksiyon simidinden tutunda otomatik kararan iç dikiz aynasına kadar birçok özellik 2018 Volkswagen Polo serisinde yer almaktadır. Yeni tasarımı ve dizaynı ile birçok sürücünün beğenisini kazanan özellikler ve estetik tasarımı sürücülere farklı deneyim fırsatı sunuyor. Volkswagen Polo severlerin merakla beklediği araç yol boyunca güven veriyor ve tasarımı ile dikkat çekiyor.


2018 volkswagen polo comfortline, 2018 volkswagen polo comfortline donanım, 2018 volkswagen polo comfortline fiyat listesi, 2018 volkswagen polo comfortline fiyatları, 2018 volkswagen polo comfortline hakkında, 2018 volkswagen polo comfortline inceleme, 2018 volkswagen polo comfortline özellikleri, 2018 volkswagen polo comfortline zeytinburnu,

Coprtying tüm hakları saklıdır.