2018 Subaru BRZ 2.0 Premium AT

şevki akbulut | 25 Nisan 2018 | Genel | 2 yorum

Hız limitlerini zorlamayı seviyorsanız ve size güven veren aracın içinde bulunmak istiyorsanız 2018 Subaru BRZ 2.0 Premium AT hayallerinize ulaşabilirsiniz. Şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Subaru marka araca ait birçok model günümüzde birçok kişinin hayallerini süslemeye devam ediyor. Estetik görünümü ve spor tarzı ile öne çıkan araç, iç ve dış tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Teknik özellikleri ve modern görünümü ile aracın içi uçak panelini aratmıyor. Çift egzoz özelliği ile harika performans alacağınız araç 100 km hıza 8,2 saniyede çıkabiliyor. Maksimum hız limiti ise 210 km olan Subaru ile yolların tozunu atmaya hazırlanabilirsiniz.

Güvenilir Olması İle Subaru Öne Çıkıyor

Uzun yollarda harika bir performans almanıza yardımcı olan 2018 Subaru BRZ 2.0 Premium AT hayallerinize ulaşmanız için tasarlanmış. Benzin ile çalışan Subaru sevenleri ile buluştuğu andan bu yana birçok kişinin beğenisini almayı başardı. Kısa sürede 100 km hıza çıkması ve 210 km hız limit özelliklerinin yanı sıra teknolojik özellikleri ile sürücülere çeşitli alternatifler sunmaya devam ediyor. Türkiye satışlarının başlaması ile birlikte büyük ilgi gören ve kısa süre için yollarda yer alan araç, uzun yolarda tam bir güvenlik abidesi. Sürücülere hız yaptırırken aynı zamanda güven duymasını sağlayacak birçok testten de başarı ile geçmeyi başardı. Hareketli nesneleri fark etme ve sürücüye bildirmesinden tutunda start stop özelliğine kadar birçok özelliğin yer aldığı Subaru 2018 model BRZ 2.0 Premium AT sürücülere ayrı bir heyecan katmak için özel olarak tasarlanmış.


subaru brz 2.0 premium, subaru brz 2.0 premium donanım, subaru brz 2.0 premium fiyat listesi, subaru brz 2.0 premium fiyatları, subaru brz 2.0 premium hakkında, subaru brz 2.0 premium inceleme, subaru brz 2.0 premium özellikleri, subaru brz 2.0 premium verileri,

Coprtying tüm hakları saklıdır.