2018 Hyundai Ioniq 1.6 Elite Plus DCT

şevki akbulut | 22 Mart 2018 | Genel | 2 yorum

Hyundai tarafından geliştirilen 2018 Hyundai Ioniq 1.6 Elite Plus DCT araç görünümü ve teknik özellikleri bakımından sınıfının en iyi araçları arasında yer alıyor. Görünümü itibari ile estetik bir görünüme sahip bu araç üstün özellikleri ile öne çıkıyor. Modern çizgisi ile şık bir tasarıma sahip Hyundai Ioniq sürücüler için birçok ayrıntıyı içerisinde barındırıyor. Dış görünümünü incelediğimizde yan kısmında kalan ince çizgi hattı oldukça şık duruyor. Ön kısmından baktığımızda ise zengin bir görünüme sahip bu araç sınıfının en dikkat çeken araçları arasında yer almaya aday. 2018 yılının ortalarında ülkemizde ki satışlarına başlanacak araç için Hyundai severler şimdiden sabırsızlıkla bu aracın satışa çıkışını bekliyor.

Özellikleri ile Dikkat Çekiyor

2018 Hyundai Ioniq 1.6 Elite Plus DCT aracın iç görünüm ve özellikleri en az dışı kadar iyi. Özellikle sürücü kabinine göz attığımızda tüm kontrolün sürücünün parmaklarının ucunda tasarlandığını görüyoruz. Fonksiyonel direksiyon simidinin özellikleri sayesinde neredeyse aracın birçok noktasını kontrol etmek mümkün hale getirilmiş. Yarış arabalarında ki direksiyonları anımsatan diz kısmının düz olması da oldukça dikkat çekici olmuş. Geri görüş kamerası, park sensörü, yağmur sensörü, yol bilgisayarı gibi özellikler sürücünün konforlu ve rahat araç kullanmasına imkan sunuyor. Aynı zamanda Uzun yollarda konforlu araç kullanımına imkan tanıya hız sabitleme özelliğini bu araçta bulabilirsiniz. Sürücü koltuğunun elektrikli olması ve kontrol edilebilir yan aynalar sürücülere her daim konfor ve keyifli sürüş deneyimi sunuyor.


2018 hyundai ioniq elite, 2018 hyundai ioniq elite donanım, 2018 hyundai ioniq elite fiyat listesi, 2018 hyundai ioniq elite fiyatları, 2018 hyundai ioniq elite inceleme, 2018 hyundai ioniq elite özellikleri, 2018 hyundai ioniq elite yakıt tüketimi, sahibinden 2018 hyundai ioniq elite, satılık 2018 hyundai ioniq elite,

Coprtying tüm hakları saklıdır.