2018 Ford Mondeo 1.5 TDCi Style

şevki akbulut | 5 Nisan 2018 | Genel | 2 yorum

Uzun yolları sevenler için harika özelliklere sahip 2018 Ford Mondeo 1.5 TDCi Style son derece üstün özelliklere sahip bir araç. 2018 yılının ortalarında satışa sunulacak aracı sabırsızlıklar bekleyen Ford Mondeo severler aracın özelliklerini ve performansı duydukça heyecanlanıyor. Özellikle bu modelde en çok dikkat çeken özellikler arasında kuşku yok ki, yol tutuş özellikleri ve uzun yolda az yakıt tüketmesi geliyor. Yol boyunca kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız, Ford Mondeo ile yol boyunca konforlu ve güvenle yol sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Teknik özelliklerine göz attığımızda ise şu özellikler dikkat çekiyor.

Aracın Özellikleri Dikkat Çekiyor

2018 Ford Mondeo 1.5 TDCi Style dizel yakıt tüketimine sahip olup, uzun yol ve şehir içinde yakıt cimriliği ile ön plana çıkıyor. Şehir içinde 4,7 litre yakıt tüketen bu araç aynı zamanda bu oran uzun yolda 3,6 litreye kadar düşmektedir. Sıfır km hızdan 11,5 saniye içinde 100 km hıza kadar çıkabiliyor. Yakıt depo hacmine baktığımızda 62 litre yakıt aldığını görmekteyiz. Elektronik fren sistemi özelliği sayesinde park etme sırasında aracınızın elektronik fren sistemini devreye sokuyor. Aracın direksiyonu ise fonksiyonel olup, birçok özelliği sayesinde elinizi direksiyondan kaldırmadan istediğiniz gibi araca hükmedebilirsiniz. Yokuş kalkış sistemi, far sensörü, yağmur sensörü ve daha birçok özellik yol boyunca güvenle ve konforlu araç kullanma imkanı sunuyor. Uzun yol yapmayı seviyor ve sık sık uzun yola çıkıyorsanız, siz de konforlu ve güvenli araç sürüş imkanı sunan bu aracı tercih edebilirsiniz.


2018 ford mondeo style, 2018 ford mondeo style donanım, 2018 ford mondeo style fiyatları, 2018 ford mondeo style güvenlik, 2018 ford mondeo style inceleme, 2018 ford mondeo style özellikleri, 2018 ford mondeo style sürüş, 2018 ford mondeo style verileri, 2018 ford mondeo style yakıt tüketimi,

Coprtying tüm hakları saklıdır.